Language Negotiation Url Matrix (2.0.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Code
hi: कोड

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Source
hi: स्रोत

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Path prefix
hi: पथ उपसर्ग

en: language
hi: भाषा
