Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Domain
ar: النطاق

en: Code
ar: الكود

en: Destination
ar: الوجهة

en: Key
ar: المفتاح

en: Source
ar: المصدر

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Path prefix
ar: سابقة المسار

en: language
ar: اللغة

en: Part of the URL that determines language
ar: جزء من الرابط الذي يحدد اللغة

en: @name field is required.
ar: حقل "@name" مطلوب.
