Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Code
cy: côd

en: Key
cy: Allwedd

en: Path prefix
cy: Llwybr rhagddodi

en: language
cy: iaith
