Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Domain
km: ដែន

en: Code
km: កូដ

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Path prefix
km: បុព្វបទ​ផ្លូវ

en: language
km: ភាសា​

en: Part of the URL that determines language
km: ផ្នែក​នៃ​ URL ​ដែល​កំណត់​ភាសា
