Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Code
ms: Kod

en: Key
ms: Kunci

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Path prefix
ms: Awalan laluan

en: language
ms: bahasa

en: Part of the URL that determines language
ms: Bahagian URL yang menentukan bahasa
