Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Domain
oc: Domeni

en: Code
oc: Còde

en: Key
oc: Clau

en: Source
oc: Font

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Path prefix
oc: Prefix de camin

en: language
oc: lenga

en: Part of the URL that determines language
oc: Part de la URL que determina la lenga
