Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Domain
sl: Domena

en: Code
sl: Koda

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: language
sl: jezik
