Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Domain
uk: Домен

en: Code
uk: Код

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Key
uk: Ключ

en: Source
uk: Джерело

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: language
uk: мова

en: Language Configuration
uk: Конфігурація мов

en: Part of the URL that determines language
uk: Частина URL-адреси, що визначає мову

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Path prefix configuration
uk: Конфігурація префіксу шляху

en: Domain configuration
uk: Конфігурація домена

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
uk: Префікс шляху мови %language (%langcode) (Базова мова)

en: %language (%langcode) path prefix
uk: Префікс шляху мови %language (%langcode)

en: %language (%langcode) domain
uk: Домен мови %language (%langcode)

en: The prefix may not contain a slash.
uk: Префікс не повинен містити похилу риску.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
uk: Префікс для мови %language, %value, не є унікальним.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
uk: Домен для мови %language, %value не є унікальним.

en: The domain may not be left blank for %language.
uk: Домен для мови %language не можна залишати порожнім.

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
uk: Домен для мови %language має містити лише доменне ім’я, без похилої риски в кінці, протоколу та/або порту.

en: %title is not valid.
uk: %title недійсний.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
uk: Доменні імена, що буде використовуватися для цих мов. <strong>Зміна цього значення може пошкодити існуюючі адреси URL. Тому на сайтах, що експлуатуються, робіть це з обережністю.</strong> Наприклад: Якщо домен мови для німецької зазначено як "de.example.com", то URL-адреса в результаті виглядатиме приблизно так "http://de.example.com/contact".

en: YAML must contain an associative array of elements.
uk: YAML повинен містити асоціативний масив елементів.
