Language Negotiation Url Matrix (2.0.7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Domain
vi: Miền

en: Code
vi: Mã

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Key
vi: Khóa

en: Source
vi: Nguồn

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn

en: language
vi: ngôn ngữ

en: Part of the URL that determines language
vi: Một phần của URL dùng để xác định ngôn ngữ
