Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Code
af: Kode

en: Source
af: Bron

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel

en: language
af: taal
