Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Code
am: ኮድ

en: Source
am: ምንጭ

en: Path prefix
am: የዱካ ቅድመ ቅጥያ

en: language
am: ቋንቋ
