Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: Code
bg: Код

en: Key
bg: Ключ

en: Source
bg: Източник

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: language
bg: език
