Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Language
he: שפה

en: Domain
he: דומיין

en: Code
he: קוד

en: Destination
he: יעד

en: Key
he: מפתח

en: Source
he: מקור

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: language
he: שפה

en: Part of the URL that determines language
he: החלק בURL שקובע את השפה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
