Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Code
is: Kóði

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Path prefix
is: Forskeyti slóða
