Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Domain
ka: დომენი

en: Code
ka: კოდი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო
