Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Domain
lt: Domenas

en: Code
lt: Kodas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Key
lt: Raktas

en: Source
lt: Šaltinis

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: language
lt: kalba

en: Part of the URL that determines language
lt: URL dalis kalbos nustatymui

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Path prefix configuration
lt: Kelio priešdėlio konfigūracija

en: Domain configuration
lt: Domeno konfigūracija

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
lt: %language (%langcode) kelio priešdėlis (Numatytoji kalba)

en: %language (%langcode) path prefix
lt: %language (%langcode) kelio priešdėlis

en: %language (%langcode) domain
lt: %language (%langcode) domenas

en: The prefix may not contain a slash.
lt: Priešdėlis negali turėti pasvirojo brūkšnio.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
lt: Priešdėlis kalbai %language, %value, nėra unikalus.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
lt: Domenas kalbai %language, %value, nėra unikalus.

en: The domain may not be left blank for %language.
lt: Domenas negali būt tuščias - kalbai %language.

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
lt: Domenas kalbai %language gali turėti tik domeno pavadinimą, bet ne baigiamąjį pasvirąjį brūkšnį, protokolą ir (arba) prievadą.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
lt: Domenų pavadinimai, naudojami šioms kalboms. <strong>Keisdami šias reikšmes galite sugriauti egzistuojančius URL. Jau veikiančioje svetainėje naudokite atsargiai.</strong> Pvz.: nurodžius "de.example.com" kaip vokiečių kalbos domeną, URL atrodys taip: "http://de.example.com/contact".
