Language Negotiation Url Matrix (2.0.8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
