Language Selection Page (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Block
uk: Блок

en: Theming
uk: Оформлення

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: About
uk: Про модуль

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.
