Language Suggestion (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Site language
ta: தள மொழி

en: Browser
ta: உலவி

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Languages not yet added
ta: இதுவரை சேர்க்கப்படாத மொழிகள்
