Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Continue
af: Gaan voort

en: Language code
af: Taalkode

en: Languages not yet added
af: Tale nog nie bygevoeg nie
