Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Site language
cs: Jazyk webu

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Languages not yet added
cs: Prozatím nepřidané jazyky

en: Part of the URL that determines language
cs: Část URL adresy, která určuje jazyk

en: Existing languages
cs: Existující jazyky
