Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Continue
ps: دوام

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Site language
ps: پاڼې ژبه

en: Browser
ps: لټونى (browser)
