Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
