Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Custom
eo: Propra

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Languages not yet added
eo: Lingvoj ankoraŭ ne aldonitaj
