Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Language code
bn: ভাষা কোড
