Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Enable
da: Aktivér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Continue
da: Fortsæt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Site language
da: Sitets sprog

en: Multilingual
da: Sprog

en: Language code
da: Sprogkode

en: Languages not yet added
da: Sprog der endnu ikke er tilføjet

en: Existing languages
da: Eksisterende sprog
