Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Enable
es: Activar

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Continue
es: Continuar

en: Custom
es: Personalizado

en: Site language
es: Idioma del sitio

en: Browser
es: Navegador

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Language code
es: Código de idioma

en: Site Language
es: Idioma del sitio web

en: Languages not yet added
es: Idiomas no añadidos aún

en: Existing languages
es: Idiomas existentes
