Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған
