Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Site language
th: ภาษาเว็บไซต์

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Languages not yet added
th: ภาษาที่ยังไม่ได้เพิ่ม
