Language Suggestion (8.x-1.0-rc7) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Continue
he: להמשיך

en: Custom
he: מותאם

en: Site language
he: שפת האתר

en: Browser
he: דפדפן

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין
