Language Suggestion (8.x-1.0-rc8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Languages not yet added
ml: ഇതുവരെ കൂട്ടിച്ചേര്‍ക്കപ്പെടാത്ത ഭാഷകള്‍
