Language Suggestion (8.x-1.0-rc9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Continue
km: បន្ត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Languages not yet added
km: មិន​បាន​បន្ថែម​ភាសា​នៅ​ឡើយ​ទេ
