Language Suggestion (8.x-1.0-rc9) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Language code
ne: भाषा संकेत
