Language Suggestion (8.x-1.0-rc9) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki
