Language Suggestion (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Site language
sk: Jazyk stránky

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Debug
sk: Ladenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Languages not yet added
sk: Zatiaľ nepridané jazyky

en: Default URL
sk: Implicitná URL

en: Part of the URL that determines language
sk: Časť URL adresy, ktorá určuje jazyk

en: Existing languages
sk: Existujúce jazyky
