Language Suggestion (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Languages not yet added
ur: وہ زبانیں جو ابھی تک شامل نہیں کی گئیں
