Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Apply
af: Pas toe
