Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Region
ar: منطقة

en: North America
ar: أمريكا الشمالية

en: Close
ar: إغلاق

en: Countries
ar: الدول

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Apply
ar: تطبيق
