Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Close
az: Bağlı

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Apply
az: Yerinə yetir
