Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Apply
bs: Primjeni
