Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Region
ca: Regió

en: North America
ca: Amèrica del Nord

en: Close
ca: Tanca

en: Countries
ca: Països

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Apply
ca: Aplica
