Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Language
da: Sprog

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Settings
da: Indstillinger

en: North America
da: Nordamerika

en: Close
da: Luk

en: Countries
da: Lande

en: Multilingual
da: Sprog

en: Apply
da: Udfør

en: Country code
da: Landekode
