Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Region
el: Περιοχή

en: North America
el: Βόρεια Αμερική

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Country code
el: Κωδικός χώρας
