Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Region
eo: Regiono

en: Countries
eo: Landoj

en: Apply
eo: Apliku
