Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Language
es: Idioma

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Country
es: País

en: Settings
es: Configuración

en: Region
es: Región

en: North America
es: Norteamérica

en: Close
es: Cerrar

en: Countries
es: Paises

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Apply
es: Aplicar

en: Country code
es: Código de país

en: South America
es: América del Sur

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
