Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Region
et: Regioon

en: North America
et: Põhja-Ameerika

en: Close
et: Sulge

en: Countries
et: Riigid

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Apply
et: Rakenda

en: Country code
et: Riigikood
