Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Region
fi: Alue

en: Close
fi: Sulje

en: Countries
fi: Maat

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
