Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Language
fr: Langue

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Country
fr: Pays

en: Settings
fr: Paramètres

en: Region
fr: Région

en: North America
fr: Amérique du Nord

en: Close
fr: Fermer

en: Countries
fr: Pays

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Apply
fr: Appliquer

en: Country code
fr: Code pays

en: Africa
fr: Afrique

en: Asia
fr: Asie

en: South America
fr: Amérique du Sud

en: Oceania
fr: Océanie

en: Cookie name
fr: Nom du cookie
