Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
