Language Switcher Dialog (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Close
he: סגירה

en: Countries
he: מדינות

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Apply
he: החל
